icanfootball
SİTEDEN DAHA İYİ YARARLANABİLMEK İÇİN ÜYE OLUNUZ...!
icanfootball
SİTEDEN DAHA İYİ YARARLANABİLMEK İÇİN ÜYE OLUNUZ...!
icanfootball
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

icanfootball

İcanfootball Fan Club

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapTürk Lirası Ne demek I_icon_mini_portalTürk Lirası Ne demek I-can-football-4707

Türk Lirası Ne demek

5 posters
YazarMesaj
scorpion14

Seviye
Başarı Puanı:
Türk Lirası Ne demek Left_bar_bleue100/100Türk Lirası Ne demek Empty_bar_bleue  (100/100)

Türk Lirası Ne demek Empty
MesajKonu: Türk Lirası Ne demek   Türk Lirası Ne demek Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 8:36 pm

Trük Lirası Ne demek
Uğur Rüzgar

Uğur Rüzgar

Seviye
Başarı Puanı:
Türk Lirası Ne demek Left_bar_bleue100/100Türk Lirası Ne demek Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Türk Lirası Ne demek   Türk Lirası Ne demek Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 9:29 pm

icf lirası yerine türk lirası yapmış admın :d
https://icanfootball.1talk.net/forum.htm
scorpion14

Seviye
Başarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Türk Lirası Ne demek   Türk Lirası Ne demek Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 9:54 pm

Abi Adım sertan ben abi bügün takım kurdum abi orda paralı yazıyo 1500 lira yazıyor abi ben şidmi gerçekte para mı ödücem allah rızası için yardım et abi
scorpion14

Seviye
Başarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Türk Lirası Ne demek   Türk Lirası Ne demek Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 9:56 pm

Abi ordamısın lütfen cvp yaz abi
Theo Walcot
Moderator
Moderator
Theo Walcot

Seviye
Başarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Türk Lirası Ne demek   Türk Lirası Ne demek Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 9:27 am

Yha Gerçekte Para Falan Ödemiyorsun Sitede Yazıyor Yha Türk Lirası Forumun PArası Yani Gerçek Hayatla Alakası Yok
http://www.ahmetkezman55.azbuz.com
Theo Walcot
Moderator
Moderator
Theo Walcot

Seviye
Başarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Türk Lirası Ne demek   Türk Lirası Ne demek Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 9:28 am

Anladınmı PAra almıyacaksında ödemiyeceksin gerçek hayatta tmmmı bu sadece siteyle alaka mesaj ayazdımmı para gelir sana
http://www.ahmetkezman55.azbuz.com
yurizhirkovv

Seviye
Başarı Puanı:
Türk Lirası Ne demek Left_bar_bleue1000/1000Türk Lirası Ne demek Empty_bar_bleue  (1000/1000)

MesajKonu: Geri: Türk Lirası Ne demek   Türk Lirası Ne demek Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 8:26 am

siteye yeni üyeyim bana da türk lirası lütfen bayram harçlığı yaparım :-)
BYARENA

BYARENA

Seviye
Başarı Puanı:
Türk Lirası Ne demek Left_bar_bleue1000/1000Türk Lirası Ne demek Empty_bar_bleue  (1000/1000)

MesajKonu: Geri: Türk Lirası Ne demek   Türk Lirası Ne demek Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:07 pm

bildiğin sanal paracıklar Very Happy affraid

Türk Lirası Ne demek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türk Lİrası Aktarımı....!